Korduma kippuvad küsimused

Kasutajatugi

Kuidas ma saan SENCO tooteid osta?

SENCO tooteid saab osta kohalike edasimüüjate või e-poodide kaudu. Lähima edasimüüja leiate meie edasimüüjate otsija kaudu. Kui olete edasimüüja ja soovite meie tooteid müüa, võtke lisateabe saamiseks meiega ühendust.

Kuidas ma saan SENCO esindajaga ühendust?

Võite saata meile e-kirja, helistada või täita siin meie kontaktvormi. 

Hooldus ja teenindus

Kuidas ma gaasitööriista hooldan?

Gaasitööriista õige hooldamine on oluline, et tagada selle pikk ja tõrgeteta kasutusiga. Puhuge tööriistalt tolm pärast selle kasutamist ja puhastage tööriistal olevat õhufiltrit iga kahe päeva tagant. Soovitame tööriista põhjalikult puhastada pärast 10 000 naela löömist või 9 gaasiballooni kasutamist. Saate kasutada ka meie gaasitööriistade puhastuskomplekte.  Juhiste saamiseks lugege kindlasti tööriista kasutusjuhendit. Vajaduse korral saab teie tööriista määrida hoolduse ajal pihustatava määrdeõliga. Kui teie tööriist, sealhulgas aku, pannakse pikemaks ajaks hoiule, on oluline akut aeg-ajalt laadida, et vältida selle seisukorra halvenemist.

Kuidas ma pneumaatilist tööriista hooldan?

Pneumaatilise tööriista õige hooldamine on oluline, et tagada selle pikk ja tõrgeteta kasutusiga. Pärast tööriista kasutamist puhuge sellelt tolm. Vajaduse korral määrige tööriista korrapäraselt pihustatava määrdeõliga. Juhiste saamiseks lugege kindlasti tööriista kasutusjuhendit. Pärast tööriista puhastamist ei tohiks olla kuulda õhulekkeid. Kui tuvastate õhulekke, peab väljaõppinud tehnik tööriista parandama.  Mõned tööriistad on õlivabad ega vaja määrimist. Kui tööriista parasjagu ei kasutata, soovitame seda kahjustuste vältimiseks hoida selle kohvris.

Kuidas ma akutööriista hooldan?

Akutööriista õige hooldamine on oluline, et tagada selle pikk ja tõrgeteta kasutusiga. Pärast tööriista kasutamist puhuge sellelt tolm. Mõned tööriistad on õlivabad ega vaja määrimist. Vajaduse korral saab teie tööriista määrida hoolduse ajal pihustatava määrdeõliga. Kui teie tööriist ja aku pannakse pikemaks ajaks hoiule, on oluline akut aeg-ajalt laadida, et vältida selle seisukorra halvenemist. 

Kuidas ma kompressorit hooldan?

Kompressori õige hooldamine on oluline, et tagada selle pikk ja tõrgeteta kasutusiga. Lülitage kompressor survelüliti abil välja, et vähendada kompressoripeade sees olevat rõhku. Tühjendage paak õhust pärast iga kasutuskorda, et kondensatsioon ei põhjustaks paagi roostetamist. Kasutage rõhu eemaldamiseks alati paagi põhjas asuvat tühjendusventiili ja seda tehes kallutage kompressorit igas suunas, veendumaks, et kondensaat oleks väljutatud. Ärge kasutage kaitseklappi! See võib kulutada rõnga vedru pingsust, mis lühendab klapi kasutusiga ja niiskust ei eemaldata paagist vajalikul viisil. Puhastage kord nädalas esi- ja tagakülje õhufiltreid või filtrielementi ennast, kui see on ligipääsetav.

Kas pakute teeninduses remonditeenust? Kuidas saan oma tööriista remondiks registreerida?

SENCO pakub remonditeenust ka teeninduses. Meil on spetsiaalsed insenerid, kes tagavad, et teie tööriistad oleks nõuetekohaselt parandatud ja saaksite tagasi töötava tööriista. Tööriista remondiks saate registreeruda selle lingi kaudu. Pärast vormi täitmist ja saatmist saate kinnitusmeili edasiste juhistega.

Juhised / seaded

Kuidas ma tean, millist rõhku kompressorile määrata?

Põhireegel on määrata kompressori rõhuks suurte tööriistade puhul 7 baari ja väiksemate tööriistade puhul 6 baari. Lööge mõned naelad sisse ja seejärel reguleerige rõhku – ärge kasutage suuremat rõhku, kui on töö tegemiseks vajalik. See toob kasu nii teie tööriistale kui ka kompressorile. 

Kompressor ei käivitu. Mida peaksin tegema?

Lülitage kompressor välja ja vajutage vajaduse korral kompressori tagaküljel asuvat lähtestamisnuppu. Lülitage kompressor uuesti sisse. Ärge vajutage lähtestamisnuppu rohkem kui 3 korda ja lülitage alati kompressor esmalt välja.  Kui see ikka ei tööta või kui lähtestamisnuppu ei ole, võtke ühendust meie klienditeenindusega või registreeruge kompressori remondiks.

Kompressor ei käivitu või lakkab töötamast.

Veenduge, et toide oleks piisav. Veenduge, et pikendusjuhe poleks liiga pikk ja oleks õigete mõõtmetega. Pikemate kui 15 meetri pikkuste juhtmete puhul on soovitatav läbimõõt 2,5 mm2.

Pneumaatiline naelapüstol ei löö kõiki naelu lõpuni.

Veenduge, et oleksite seadnud kompressori väljundiks õige töörõhu. Veenduge, et kasutaksite õigete mõõtmete ja pikkusega voolikut ning oma tööriistade õhuvajadusega sobivat kompressorit. 

Garantii

Kui pikk on tööriista garantii?

Eri tööriistadel võib olla erineva pikkusega garantii. Kõigi tööriistade garantiid on näidatud selle veebisaidi tootelehtedel ja tööriista karbil. Üldiselt on XtremePro tööriistadel 5 aasta, gaasitööriistadel 2 aasta ja teistel toodetel 1 aasta pikkune garantii. Garantiiaja teadasaamiseks tutvuge alati tooteteabega. See on näidatud ka tööriista karbil. Kui soovite leida konkreetse tööriista garantiiaega, saate seda otsida selle veebisaidi ülaosast ning leida tootelehelt. 

Kas garantii saamiseks pean oma tööriista veebis registreerima?

Ei, garantii alustamiseks piisab ostutšekist või -tõendist. 

Tooteteave

Kust leida teavet toote kohta?

Kogu vajaliku teabe leiate selle veebisaidi tootelehtedelt. Nendelt lehtedelt leiate toodete funktsioonid ja eelised, fotod ja videod ning allalaaditavad failid, näiteks varuosade loendid, tehnilised andmed, juhendid ja palju muud. Kui teil on tööriista kohta endiselt küsimusi, võtke meiega ühendust meie kontaktandmete lehekülje kaudu. 

Mitu akut antakse tööriistadega kaasa?

Komplektis olevate akude arv oleneb tööriistast. See on näidatud toote teabelehel.

Milliseid ja kui pikki kruvikeeraja otsakuid on vaja?

Üksikasjad selle kohta, milliseid kruvikeeraja otsakuid vajate, on toodud iga tootelehe tooteteabe jaotises. Kruvikeeraja otsaku pikkus on toodud tarvikute all.

Kas pean SENCO püstolis kasutama SENCO naelu või võin kasutada ka muude kaubamärkide tooteid?

Kuigi on soovitatav kasutada SENCO kinnitusvahendeid, pole see alati vajalik. Kasutage alati õiges suuruses kinnitusvahendeid, mida on toote teabelehel soovitatud. Suuremad või väiksemad kinnitusvahendid võivad tööriistu kahjustada.

Kust leian tehnilisi andmeid või kasutusjuhiseid?

Selle veebisaidi iga tooteleht sisaldab palju tooteteavet, sealhulgas tehnilisi andmeid ja kasutusjuhiseid. Samuti leiate kogu tehnilise teabe jaotise „Tööriista hooldamine“ alajaotisest „Tehnilised andmed“.

Kust leian koostejoonised ja varuosade loendid?

Selle veebisaidi iga tooteleht sisaldab palju tooteteavet, sealhulgas koostejooniste ja varuosade loenditega kasutusjuhendeid. Samuti leiate varuosad jaotise „Tööriista hooldamine“ alajaotisest „Tehnilised andmed“. Kui tööriista enam ei müüda, leiate varuosad jaotise „Tööriista hooldamine“ alajaotisest „Lõpetatud tööriistad“.

Kust leida vastavusdeklaratsioone ja toimivusdeklaratsiooni?

Need deklaratsioonid leiate veebisaidi iga toote üksikasjade lehe allosas olevast jaotisest „Allalaadimised“. 

KAS TE EI LEIDNUD OMA KÜSIMUSELE VASTUST? SAADKE MEILE KÜSIMUS ALLOLEVA VORMI ABIL!

Nõustun oma andmete salvestamise ja töötlemisega sellel veebisaidil, nagu on märgitud privaatsusavalduses.