Simple_banner_duraspin

Teave SENCO kohta

MUUDAME EHITAMIST ÜHESKOOS

Oleme SENCO, kinnituslahenduste teerajaja aastast 1951. Kui tegelete kinnitamisega, siis te teate meid. Kinnitamine on eriala, mis nõuab konkreetseid tööriistu konkreetseteks töödeks. Tunneme uhkust selle üle, et oleme toonud turule uuendusi, mis on saanud kinnitusvaldkonnas standardiks. Nende uuenduste hulka kuuluvad näiteks Fusion-tehnoloogia ja DuraSpini tehnoloogia.

Kuidas meil on õnnestunud suurepäraseid tööriistu turule tuua? Õppides täielikult mõistma, mis meie lõppkasutajaid huvitab ja mida nad vajavad, ning püüdes vaadata asju nende vaatenurgast. Neilt küsides, mis muudaks nende töö lihtsamaks, paremaks ja tõhusamaks. Iga SENCO töötaja soovib leida oma klientide jaoks parimaid lahendusi. Esitage meile väljakutse ning võite kindlad olla, et käärime käised üles, asume tööle ja leiame juba ennetavalt igaks olukorraks parima lahenduse.

Kõik, kes kinnitamise alal töötavad, teavad, et kasutatavad tööriistad on edu saavutamiseks kõige olulisemad. Need peaksid täiendama teie oskusi ja suurendama tõhusust. Neile peab saama lootma jääda ja olla kindel, et nad toimivad samamoodi nagu eile või üleeile.

Kvaliteet on meil veres ja me hoolitseme selle eest, et see kajastuks kõigis meie tööriistades ja teenustes. Muudame tööriistad vastupidavaks, et saaksite nendega pikka aega tööd teha. 

Hoiame pilgu tuleviku poole, et saaksime kõigeks valmis olla. Otsime alati värskeid ideid oma toodete ja teenuste jaoks. Ja mida iganes me teeme, võtame oma kohustusi tõsiselt. See tähendab, et oleme teadlikud meie kui ettevõtte tehtud valikute mõjust nii meie planeedi tulevikule, inimestele kui ka nende heaolule. Uudiste rubriigis hoiame teid kursis uute SENCO toodete, tehnoloogiate ja muude arengutega.

SENCO eesmärk on teha koostööd oma klientide, lõppkasutajate ja meeskonnaga, et pakkuda parimaid teenuseid, töövooge ja tooteid. Seda tänu volitatud töötajatele ja läbipaistvale suhtlusele. Üheskoos töötamine viib meid edasi. See inspireerib ja innustab meid uusi ideid välja mõtlema. Läbimurded kinnitus- ja ehitusviisides. Kas teil on küsimus, märkus või idee meie toodete täiustamiseks? Võtke meiega kindlasti ühendust!

SENCO on osa ettevõttest Kyocera Senco Europe. Olles esindatud enam kui 20 Euroopa riigis, oleme oma klientidele nii lähedal kui võimalik.