Privaatsusavaldus

KYOCERA SENCO EMEA B.V. (registrijärgse asukohaga Pascallaan 88, 8218 NJ Lelystad, Holland) vastutab isikuandmete töötlemise eest, nagu on kirjeldatud käesolevas isikuandmete kaitse avalduses. Neid isikuandmeid käsitletakse ja hoitakse turvaliselt ning suurima hoolikusega. See privaatsusavaldus kehtib KYOCERA SENCO EMEA B.V. ja kõigi selle tütarettevõtete kohta, olenemata asukohast või kohtualluvusest.

Kontaktandmed:
KYOCERA SENCO EMEA B.V.
Pascallaan 88
8218 NJ Lelystad
The Netherlands
+31 (0)320 295 575

Isikuandmete kategooriad
KYOCERA SENCO EMEA B.V. töötleb teie isikuandmeid, et saaksite kasutada meie teenuseid või kuna olete ise meile oma andmed edastanud. Allpool on toodud ülevaade meie poolt töödeldavatest isikuandmetest:

 • ees- ja perekonnanimi
 • sugu
 • aadress
 • telefoninumber:
 • e-posti aadress
 • üksikasjad teie tegevuse kohta meie veebisaidil
 • internetibrauser ja seadme tüüp
 • teie seadme asukoht

KYOCERA SENCO EMEA B.V. veebilehed sisaldavad linke teistele veebilehtedele, mis asuvad väljaspool KYOCERA SENCO EMEA B.V. domeeni. Need lingid on lisatud meie lehe kasutajatele vaid teavitaval eesmärgil. KYOCERA SENCO EMEA B.V. ei vastuta teiste veebilehtede sisu ega privaatsuse kaitse eest.

Erilised või tundlikud isikuandmed
Meie veebilehel või teenusel ei ole kavatsust koguda andmeid alla 16-aastaste külastajate kohta, välja arvatud juhul, kui neil on vanema või eestkostja luba. Samas ei saa me kontrollida, kas külastaja on vanem kui 16 aastat. Seetõttu soovitame ka vanematel olla osalised oma laste veebitegevuses, et vältida laste andmete kogumist ilma vanemate loata. Kui arvate, et oleme alaealise isikuandmeid kogunud ilma sellise loata, võtke meiega ühendust aadressil [email protected] ja me kustutame selle teabe.

Mis eesmärgil ja mille alusel me teie isikuandmeid töötleme?
KYOCERA SENCO EMEA BV töötleb teie isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 • teile meie uudislehtede või reklaami saatmiseks;
 • et saaksime teile helistada või e-kirju saata, kui see on vajalik meie teenuste pakkumiseks;
 • teie teavitamiseks meie teenuste ja toodete muudatustest;
 • meie veebilehe haldamiseks, töökorras hoidmiseks ja täiustamiseks.

KYOCERA SENCO EMEA BV töötleb isikuandmeid isikuandmete kaitse üldmääruse artikli 6 lõike 1 punkti a kohase nõusoleku põhjal, mida võite vabalt anda või sellest keelduda. Nõusoleku valikuid näete, kui külastate meie veebisaiti esimest korda. Saate oma otsuseid igal ajal muuta. Kui te oma luba ei anna, on võimalik, et te ei saa teatud teenuseid kasutada. Kui soovime teie isikuandmeid kasutada uuel või teistsugusel eesmärgil, teavitame teid ka sellest. Teie andmeid kasutatakse muul viisil ainult siis, kui see on asjakohaste seaduste järgi nõutav ja lubatud või kui olete andnud selleks loa.

Automatiseeritud otsuste tegemine
KYOCERA SENCO EMEA B.V. ei võta automatiseeritud töötlemise alusel vastu otsuseid küsimustes, millel võivad olla inimestele olulised tagajärjed. Need puudutavad arvutiprogrammide või -süsteemide poolt tehtud otsuseid, ilma et tegelik inimene (näiteks KYOCERA SENCO EMEA B.V. töötaja) selles osaleks.

Kui kaua me teie isikuandmeid säilitame?
KYOCERA SENCO EMEA B.V. ei hoia teie andmeid kauem, kui see on tingimata vajalik selle eesmärgi saavutamiseks, milleks teie andmed on kogutud. Järgmiste isikuandmete kategooriate jaoks kasutame alltoodud säilitamisperioode.

Kontaktivorm
Kui täidate veebilehel vormi või saadate meile e-kirja, hoitakse olenevalt vormi laadist või teie e-kirja sisust meile saadetud andmeid seni, kuni see teave on vajalik teile vastamiseks või küsimusega tegelemiseks.

Google Analytics
Kasutame Google Analyticsit külastuste üldandmete salvestamiseks. Neid andmeid kasutatakse veebilehe külastamise ja klikkide käitumise statistiliseks analüüsiks ning see võimaldab meil optimeerida veebilehe toimimist. Samuti oleme seadistanud Google Analyticsi privaatsussõbralikuks - IP-aadressid on anonüümsed ja andmeid edastatakse turvalise ühenduse kaudu. Google Analyticsis anonüümseks muudetud andmeid säilitatakse 38 kuud.

Oleme Google’iga sõlminud töötleja lepingu. Statistilised andmed edastatakse Google'ile, kes salvestab andmed serveritesse Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Lugege lisateavet Google'i privaatsuseeskirjade ja Google Analyticsi konkreetsete privaatsuseeskirjade kohta. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas Google GDPR-i järgib ning mida Google andmekaitsega seoses teeb, võite minna erinevatele lehtedele, nagu Google Cloud ja GDPR.

Google kasutab seda teavet meie veebilehe kasutamise jälgimiseks, et pakkuda meile veebilehe aruandeid ja pakkuda meile, KYOCERA SENCO EMEA B.V.-le kui reklaamijale, teavet meie kampaaniate tõhususe kohta. Google võib seda teavet edastada kolmandatele osapooltele, kui see on seaduse järgi kohustuslik või kui need kolmandad isikud töötlevad teavet Google'i nimel. Meie seda ei kontrolli.

Juhime teie tähelepanu eelkõige asjaolule, et KYOCERA SENCO EMEA B.V. ei saa neid andmeid kunagi kasutada teie kui isiku tuvastamiseks, välja arvatud olukordades, kus identifitseerite ennast isikuna veebilehel oleva vormi kaudu. See võib juhtuda näiteks juhul, kui sisestate e-posti aadressi, kui registreerute uudiskirja saamiseks või kasutate veebivormi. Sellistel juhtudel saab teie külastuskäitumise seostada sisestatud andmetega.

Isikuandmete jagamine kolmandatele isikutele
YOCERA SENCO EMEA B.V. edastab andmeid kolmandatele isikutele ainult juhul, kui see on vajalik teiega sõlmitud lepingu täitmiseks või seadusjärgse kohustuse täitmiseks.

 • Google
  • Asukohateave

Võime küsida teie nõusolekut, et koguda teavet teie seadme asukoha kohta, näiteks teavet, mis tuvastab teie seadme täpse asukoha (nt GPS-i laius- ja pikkuskraad) või selle ligikaudse asukoha (nt brauseri või seadme IP-aadressi põhjal määratud vähem täpne asukoht).

 

Kasutame seda asukohta, et pakkuda teavet teie läheduses asuvate edasimüüjate kohta. Kui olete nõustunud jagama edasimüüja leidmiseks oma praegust asukohta ja soovite saada juhiseid selle edasimüüja leidmiseks, edastame teie praeguse asukoha kolmanda osapoole kaardistamisteenusele, et need juhised edastada. Teid suunatakse sellesse kolmanda osapoole kaardistamisteenusesse, mis järgib oma tingimustele vastavaid privaatsuseeskirju.

 

Selleks, et saaksime teie asukohta kasutada, peate operatsioonisüsteemis lubama asukohateenused ja/või määrama oma mobiilseadmes õigused, mis võimaldavad selle teabe edastamist.

  • ReCaptcha

Kasutame Google’i reCAPTCHAt, et teha kindlaks, kas olete tõeline inimene, mitte robot või rämpspostitarkvara. reCAPTCHA on Google’i tasuta teenus, mis kaitseb veebisaite rämpspostitarkvara ja mitteinimesest külastajate eest ning seda kasutatakse enamasti veebisaitidel olevate vormide täitmisel.

reCAPTCHA kogub teie isikuandmeid, et teha kindlaks, kas meie veebisaidil tehtud toiminguid on teinud tegelikud inimesed. Samuti kontrollib see, kas teie brauseris on juba küpsiseid muudest Google’i teenustest, nagu YouTube või Gmail. Samuti lisab reCAPTCHA teie brauserisse täiendava küpsise ja teeb brauserist hetktõmmise.

Google töötleb kogutud andmeid, nagu viitaja URL, operatsioonisüsteem, küpsised, käitumine, kuupäeva- ja keeleseaded, Javascripti objektid ja ekraani eraldusvõime, et teha kindlaks, kas te olete inimene. Andmeid säilitatakse Google’i Euroopa või Ameerika serverites. Lisateavet selle kohta, kuidas Google teie andmeid salvestab, saate lugeda selle privaatsuseeskirjadest ja kasutustingimustest.

 

Küpsised ja muud sarnased tehnikad
Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse teie arvutisse, tahvelarvutisse või nutitelefoni veebisaidi esmakordsel külastamisel. Küpsis sisaldab sageli küpsise ID-d, mis on küpsise kordumatu tunnus. See võimaldab veebilehtedel inimesi eristada ja nende eelistusi meelde jätta. KYOCERA SENCO EMEA B.V. kasutab küpsiseid oma liikluse analüüsimiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja reklaamide isikupärastamiseks. KYOCERA SENCO EMEA B.V. kasutab kolme tüüpi küpsiseid.

 1. Olulised küpsised. Need küpsised tagavad, et veebileht töötab korralikult, ja salvestavad selliseid asju nagu teie eelistuste seaded, samuti võimaldavad meil oma veebilehte optimeerida.

 

 1. Analüütilised küpsised. Need küpsised aitavad meil paremini mõista, kui hästi meie veebileht toimib. Kolmandate osapoolte ettevõtete abil saame mõõta, milliseid ja kui tihti meie veebilehe lehti külastatakse või millised elemendid meie veebilehel paremini toimivad. See teave on anonüümne ja seda kasutatakse ainult meie veebisaidi toimivuse parandamiseks. Mitte mingil juhul ei ole võimalik luua isiklikke profiile ja seda teavet ei saa seostada ühegi inimesega.

 

 1. Reklaamiküpsised. Neid küpsiseid kasutatakse meie veebireklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja selleks, et teie varasemate veebilehe külastuste alusel näidata teile veelgi isikupärasemat reklaami. See annab meile ka sügavama arusaama kasutajatest ja nende käitumisest meie veebilehel. Igal kolmandal osapoolel (nt Facebook või YouTube), mida nende küpsiste jaoks kasutatakse, on oma privaatsuseeskirjad, kust saate teavet selle kohta, kuidas nad andmeid kasutavad.
  1. YouTube registreerib mitu küpsist, et koguda statistikat selle kohta, milliseid YouTube’i videoid kasutaja on näinud, salvestada kasutaja videopleieri eelistused ja analüüsida vaatamise üksikasju. Oma YouTube’i ajalugu ja seda, milliseid andmeid nad koguvad, saate hallata siin. Kui soovite lisateavet selle kohta, kuidas YouTube teie andmeid kasutab, lugege seda privaatsusavaldust.
  2. Facebook registreerib veebisaitide analüütika, reklaamide suunamise ja reklaamide mõõtmise üksikasjad. Kui soovite lisateavet selle kohta, kuidas Facebook teie andmeid kasutab või kuidas oma eelistusi muuta, lugege seda privaatsusavaldust.

Kasutades allolevat nuppu „My settings“ (Minu seaded), näete oma küpsise seadeid ja soovi korral saate oma eelistusi muuta.

Kui te ei soovi, et KYOCERA SENCO EMEA B.V. küpsiseid koguks, saate need blokeerida, aktiveerides oma brauseris sätte, mis võimaldab teil kõigi või mõne küpsise seadistamisest keelduda. See võib aga mõjutada meie veebilehe ligipääsetavust, kuna teatud teabe kuvamiseks on mõni küpsis vajalik.

Kuidas me teie isikuandmeid kaitseme?
KYOCERA SENCO EMEA B.V. suhtub väga tõsiselt teie andmete kaitsmisse ja võtab asjakohaseid meetmeid väärkasutuse, kaotamise, volitamata juurdepääsu, soovimatu avalikustamise ja volitamata muudatuste vältimiseks. Kui arvate, et teie andmed ei ole korralikult kaitstud või kui on viiteid väärkasutusele, võtke ühendust aadressil [email protected].

Andmetele ligipääs, nende parandamine või kustutamine
Teil on õigus oma isikuandmetele ligi pääseda, neid parandada ja kustutada. Samuti on teil õigus tühistada luba oma andmete töötlemiseks, õigus esitada vastuväiteid KYOCERA SENCO EMEA B.V. poolt töödeldavate isikuandmete vastu ja õigus oma andmeid edastada. See tähendab, et võite meile esitada taotluse oma isikuandmete edastamiseks arvutifailina teile või mõnele muule, teie määratud organisatsioonile. Võite esitada taotluse oma isikuandmetele juurdepääsu saamiseks, nende parandamiseks, kustutamiseks või edastamiseks, tühistada oma loa või esitada vastuväiteid enda isikuandmete töötlemisele aadressil [email protected]. Vastame teie soovile esimesel võimalusel, kuid hiljemalt nelja nädala jooksul. KYOCERA SENCO EMEA B.V. soovib samuti märkida, et teil on võimalus esitada kaebus riiklikule reguleerivale asutusele – Hollandi andmekaitseametile järgmise lingi kaudu: https://ico.org.uk/make-a-complaint/

Selle privaatsusavalduse muutmine
KYOCERA SENCO EMEA B.V. jätab endale õiguse teha privaatsuseeskirjades muudatusi. Seetõttu soovitame teil seda lehte regulaarselt külastada, et näha, kas muudatusi on tehtud. Kui KYOCERA SENCO EMEA B.V. viib sisse mõne olulise muudatuse, mis mõjutab teie isikuandmete töötlemise viisi, teavitame sellest oma veebilehtedele sõnumi postitamisega.

Avaldatud: 25.05.2018
Viimane muutmine: 29.07.2021

 

My settings